Antalya nikelaj kaplama işlemleri.
image

Antalya Yüzey Kaplama

Kaplama sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve verdiğimiz güven sayesinde, Antalya ilinde ve çevresinde Saten kaplama, Krom kaplama, Nikelaj kaplama, polisaj kaplama ve elektro polisaj ve alüminyum kaplama alanlarında hizmet vermekteyiz.

1000 Metrekarelik imalathanemiz ve işinde uzman personelimiz sayesinde kaplama sektöründe öncü firmalardan bir tanesiyiz. Doğru müşteri ilişkileri yönetimi sayesinde müşterilerimizin ne istediğini iyi biliyoruz ve bunu tecrübemiz ile geliştirip kaliteli üretim yaparak kaplama sektöründe lider firma olma yolunda ilerliyoruz.

Hedefimiz Antalya ili ve çevresinde nikelaj ve kaplama sektörü denildiği zaman akla gelen firmalardan birisi olmak. Bunun için kaplama sektörü adına her gün biraz daha fazla çalışıyor ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Müşterilerimize sunduğumu bazı hizmetler;

Nikelaj Kaplama; Sürtünme katsayısı düşük, lehimlenebilir, özellikle korozyona karşı yüksek dirençli bir tabaka oluşturur.

Saten Kaplama; Geleneksek kaplamanın tercih edilmediği dekoratif alanlarla tercih edilir.

Alüminyum Kaplama; Alüminyum malzeme üzerinde uygulanan bir koruyucu kaplama işlemidir.

Gold Sarı Kaplama; Gold Sarı Kaplama, bir nesnenin üzerine altın renginde bir metal kaplama tabakası uygulamasıdır.

Polisaj Kaplama; Çok nadir olarak kullanılan bu yöntem oldukça önemlidir. Makine, fabrikasyon üretim ve metal malzeme döküm üzerinde kullanılan önemli bir işlemdir.

Kromaj Kaplama; Kaplanan parçanın aşınma direncini oldukça arttırdığı için sık sık tercih edilen bir işlemdir.

Elektro Polisaj; Metal ve metal parçaların parlatılması, çapak alma , kaynak izi ve punta izi temizleme için kullanılır.